Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-03-06 21:47:55

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 6
Punktów :   

Budowa Wojownika

*Budowa//skille dla Mental Wojownika*
A) Budowa :- (Na każdy poziom otrzymujesz 3 pkt'y statystyki)

0. Ja szedlem 1:1 (bylem body ale mentalem tez bym tak szedlHappy

1- 2:1 Vit:Str >> Na każdy lvl dodaj 2 pkt'y do Vit(żywotność) oraz 1 do Str(siła) , po wymaxowaniu Vit zacznij maxować Str ( budowa do pvp/pve )
Plusy: Ta budowa jest najbardziej powszechna wśród Mental wojowników, bedziesz miał duzą orbonei sporo życia, a Twoje obrażenia bedą niskie, ale nie takie złe , możesz blokować każdą liczbe mob'ów większych o 5 lvli od Ciebie używajac skąpo pot'ów , w pvp jeśli o ile postać nie ma 10lvl'i wiecej niż Ty "nie możesz" umrzeć.
Minusy: Prawie nie unikasz ciosów (dex), co jest niezbędne dla postaci wysoko lvl'owych. Na nizszych lvlach zadajesz dość małe obrażenia.

*Wskazówki* Z taką budową nie potrzebujesz ulepszać zbroji wiecej niż do +5/6, aby naprawić zadawane obrażenia używaj broni dwuręcznych przynajmniej +6 przez cały czas i bedzie dobrze.


2- Full Vit/Full Str >> Dodaj wszystkie pukty do Vitality, aż dotąd gdy bedą wymaxowane i wtedy dodawaj wsyzstkie punkty do Str ( pve build )
Plusy : Bardzo dużo zdrowia oraz obrony , na 30 poziomie będziesz miał największą obrone w grze , nic do 10pozimów wyższych od Twojego nie może Cie nawet "dotknąć" , W pvp NIKT nie może Cie zabić .
Minusy : W pvp nikt nie może Ciebie zabic, ale także i Ty nie możesz zabic nikogo, ponieważ Twoje obrażenia są do niczego, prawie nie unikasz ciosów (dex), co jest niezbędne dla postaci wysoko lvl'owych.

*wskazówki* Z taką budową nie potrzebujesz ulepszać zbroji ponad +4 , Aby naprawić zadawane obrażenia używaj broni dwuręcznych przynajmniej +6 przez cały czas i bedzie dobrze.

3- Full Vit/Str : Dex (Specjalność DollFace'a ) >> Dodaj wszytkie puknty do Vit po czym dodaj 50 do Str, następnie 50 do Dex i w końcu wymaxuj Str ( pvp/pve build )
Plusy : Bardzo dużo zdrowia oraz obrony , na 30 poziomie będziesz miał największą obrone w grze , na wysokim poziomie będziesz robił dość często uniki, Mentalny Wojownik, który ma wysoką obronę oraz uniki jest legendą, możesz blokowac potwory z każdego miejsca bez grupy ledwie używając potionów.
Minusy : Dokąd nie wbijesz 50 Str Twoje obrażenia będą kiepskie.

*wskazówki* Z taką budową nie potrzebujesz ulepszać zbroji ponad +4 , Aby naprawić zadawane obrażenia używaj broni dwuręcznych przynajmniej +6 przez cały czas i bedzie dobrze.

B) Skille :- ( Dostajesz 1 skill pkt na poziom )
Każdy Mentalny Wojownik bez znaczenia jakie ma statystyki powienien wybrać nastepujące skille >>
1- Dodaj po 1 pkt do każdego skilla .
2- Dojdź do Mistrzostwa w Silnym Ciele przed innymi skillami,Jeśli Silne Cialo nie osiągnie mistorzstwa na 17skillu to pójdź do "Old Lady" i resetuj skille dokąd nie osiągniesz mistrzostwa na 17tym skillu .
3- Kiedy osiągniesz mistrzostwo w Silnym Ciele dodawaj Skill Pointy do Duchowego uderzenia , To skill zadający największe obrażenia u Mentalnego Wojownika .
4- Po osiągnieciu mistrozstwa w Duchowym uderzeniu Szkol sie w skillu, który sobie zyczysz, Bash jest najbardziej polecanym skillem do osiągniecia w nim mistrzostwa po Duchowym Uderzeniu ze względu na to, że jego obrażenia są drugie w kolejności co do niego.

*Wskazówki* Zapamiętaj sobie ze Vit wpływa na Twoją obrone, 1 pkt Vit dodaje 1 do Twojej obrony , zarazem 3 pkt Vit dodają 1 do Strong Body , a także zwróć uwagę że nie możesz resetowac skilli po osiągneicu 30poziomu i na koniec resetowanie skilli u "Old Lady" wymaga Yang'ów, im masz większy poziom tym więcej Yang'ów od Ciebie wyciągnie .


**Budowa//skille Body Warrior'a**
A) Budowa:-

0. Ja szedlem 1:1 (bylem bodyHappy

1- 2:1 Str:Vit >> po wymaxowaniu Str ładuj w Vit( pvp build )
Plusy : bardzo wysokie obrażenia, na duel'ach niszczysz swoich przeciwników, możesz zabijać mob'y o 10 lvl'i większych od Twojego.
Minusy : Masz dość mała obrone i mało pkt'ów życia , Nie możesz blokować wiecej niż 2 grupy mob'ów z lvl'ami o 5 większymi od Twojego , będziesz wydawał DUŻO hajsu na hp pot'y, to prawda, że możesz zabić mob'y o 10 lvl'i większe niż Twój, ale lepiej nie atakuj więcej niż jedną grupę naraz, bo zginiesz, oprócz tego skończ z nimi tak szybko jak to jest możliwe, albo zginiesz.

*wskazówki* Body warrior to pożeracz pieniędzy, będziesz potrzebowal dużo hajsu na ulepszenie zbroji jak i na hp pot'y, zawsze będziesz potrzebowal "party" do expienia, będziesz potrzebował minimum zbroji +6 i najlepiej używaj dwuręcznej broni.

2- Znam wiele innych sposobów na budowę Body warrior'a ale co do żadnej z nich oprócz 2:1 Str:Vit nie jestem pewien.

3- Jako że Body Warrior ma cienką obrone i liczbe pkt. życia w mojej najszczerszej opinii nie potrzebują Dex'a, ponieważ posiadanie Dex'a postacią, która już ma małą obrone i pkt'ów życia nie robi większej różnicy... Nie polecam dodawania Dex'a dla Body Warriora dokąd nie wymaxuje on Str jak i Vit najpierw.

B) Skille :- ( Opisuję skille Body Warrior'a zgodnie z moim własnym przekonaniem )
Każdy Body Warrior nie zważając na jego staty powinien mieć następujące skille >>
1- Dodaj po jednym punkcie do Szarzy , Wiru Miecza , 3stronnego Ciecia i Aury Miecza.
2- wymaxuuj Aure Miecza zanim zrobisz to z innymi skillami, jeśli Aura nie osiągnie mistorzstwa na 17skillu to pójdź do "Old Lady" i resetuj skille dokąd nie osiągniesz mistrzostwa na 17tym skillu .
3- Nastepnie maxuj co chcesz (jedni pwoeidza o zerku inni o skillach zadjacyh jakis konkretny dmgSmile [ja preferuje zerkaSmile <jesli juz masz wybrac dmg skill to wir-> 3stronne/szarza> (wedlug uznaniaSmile
jak juz napisalem.. zerk.. czemu? daje ladnego speeda.. na emce jest to jakies 20+ speeda (na m8 33^^) ... co to niby daje? a to ze z krotkim miecyzkiem siekasz wsio jak chcesz.. w pojedynkach z duzym speedem ejstes boskiSmile a co da wir ktory tak wielibicie? to ze zada powiedzmy..500dmg wiecej.... nie sadza ze warte jest wymaxowac wir przed zerkiemSmile aczkolwiek fakt faktem ze zerk na niskim poziomie... wzykle waste... nie oplaca sie odpalac jak ma dodac z 5 speeda;]

***Budowa Body/Mental Warrior'a***
A) Budowa:-to jest jedyna budowa, pasująca zarówno do Body jak i Mental Warior'a

1- 1:1 Vit:Str >> Wbij po 50 tego i tego. a potem jesli jesteś Mental Warrior maxuj Vit, a jesli Body to Str. (pve build)
Plusy: Wybalansowana budowa jeśli jesteś Mental Warrior'em jak i Body Warrior'em, masz wstarczająco hp, obrony jak i zadawanych obrażeń, ta budowa jest przeznaczona dla hardcor'owych zabijaków i nie odpoowiednia dla PK'erów.
Minusy: Jest ona pomiędzy 2:1 Vit:Str, a Str:Vit i z tego powodu jest gorsza niz one obie, nie za dobra do pvp.

*wskazówki* Odpowiedni dla niej armor to +6 i bron dwuręczna.


B)Skille :- takie same jak u Body/Mental Warrior'a

---------------------------

Podsumowując, jeśli was rozczarowałem i nie pisałem bajek o budowach typu 2:2:1 lub 2:3:1 Vit:Str: Dex to dlatego, że nie wierze w skuteczność takiej budowy, a także nie polecam używania Ofensywnej budowy dla Mental Warrior'a jak i defensywanej dla Body Warrior'a.

Dziękuję za uwagę Wink


źródło metin2.pl

Offline

 

#2 2009-05-13 21:26:09

dejwis22@wp.pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Budowa Wojownika

Mam pytanie co do 3 sposobu. Full wit to ile dokładnie 150 pkt ? bo ja mam woja mental 51 lvl i w sumie jak bym zresytował staty to bym miał wszystkiego do dodania 168 to co 150 z tego w VIT ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muhck.pun.pl www.forumrs.pun.pl www.lessilion.pun.pl www.pisi.pun.pl www.rolkiopole.pun.pl